Adventsljusstake Star Trading Rut 7 Ljus
fr.534 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Rut 7 Ljus
534 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker brun betsad träljusstake. Betsfärgen förekommer i både ljusa och mörka toner. Ljusstakens vackra rut-mönster är iögonfallande. Med sina 7 ljuskällor skapar den en mysig belysning.Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker brun betsad träljusstake. Betsfärgen förekommer i både ljusa och mörka toner. Ljusstakens vackra rut-mönster är iögonfallande. Med sina 7 ljuskällor skapar den en mysig belysning.Denna produkt har FSC®-märkning.
Recensioner
Catrin Verifierad köpare
för 4 månader sedanFin ljusstake och snabb leverans.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Brun, Grå, Röd, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 530 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 430 mm |
| Serie | Rut |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
