Adventsljusstake Star Trading Sara 154-38 7-Armad Vit Trä
Rek. pris 569 kr
539 kr
504 krSänkt pris!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Sara 154-38 7-Armad Vit Trä
504 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Traditionell träljusstake i vitt med en lantlig och antik känsla. Med sina 7 ljuskällor bildar ljusstaken en mysig belysning och en hemtrevlig känsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Traditionell träljusstake i vitt med en lantlig och antik känsla. Med sina 7 ljuskällor bildar ljusstaken en mysig belysning och en hemtrevlig känsla.
Denna adventsljusstake från Star Trading är perfekt för att skapa en stämningsfull atmosfär under julperioden. Den är tillverkad av trä och har en vit färg som passar i de flesta heminredningar. Med en höjd på 380 mm och en bredd på 440 mm är den lätt att placera på exempelvis en fönsterbräda eller ett bord. Den har en lång kabellängd på 1,8 meter vilket ger stor flexibilitet vid placering. Adventsljusstaken drivs med el och har en låg strömförbrukning på endast 3 W, vilket gör den energieffektiv. Den är dessutom utrustad med 7 ljuskällor som ingår vid köp.
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Sara 154-38 7-Armad Vit Trä
- Lättplacerad tack vare kompakt storlek
- Lång kabellängd för flexibel placering
- Låg strömförbrukning för energieffektivitet
Fördelar: Adventsljusstake Star Trading Sara 154-38 7-Armad Vit Trä
- Lättplacerad tack vare kompakt storlek
- Lång kabellängd för flexibel placering
- Låg strömförbrukning för energieffektivitet
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 154-38 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 380 mm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 440 mm |
| Serie | Sara |
| EAN-nr | 7391482154385 |
