Adventsljusstake Star Trading Selma 5L
fr.370 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Selma 5L
370 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake med 5 stycken ljuskällor. Lätt att placera då den är liten i storleken. Skapar en härlig julstämning både i fönster och inne i rummet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 5 stycken ljuskällor. Lätt att placera då den är liten i storleken. Skapar en härlig julstämning både i fönster och inne i rummet.
Recensioner
Helena SVerifierad köpare
för 4 månader sedanLiten och nätt. Färgen är mörkare än vad jag väntat mig.
Carina WVerifierad köpare
för 4 månader sedanVi behövde ha en till i samma modell/färg och blev så glad att det fanns.
Ulla FVerifierad köpare
för 5 månader sedanVäldigt fin, lite mindre än jag tänkte men helt ok
Bengt LVerifierad köpare
för 5 månader sedanJättesnygg pryder sin plats
+ ingen
- ingen
PerVerifierad köpare
för 2 år sedanEnligt beskrivningen ska ljuskällan vara LED. Det var det inte, det var vanliga glödlampor. Besviken!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Brun, Grafitgrå, Grå, Röd, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 400 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 250 mm |
| Serie | Selma |
| Djup | 80 mm |
| Ström | 54, 55 mA |
| Vikt | 0,56, 0,57, 0,58 kg |
| Effekt/prestanda | 3 kW |

