Adventsljusstake Star Trading Skog 5 Ljus
Rek. pris 1 109 kr
1 059 kr
954 krSänkt pris!Spara 105 kr

Skog 5 Ljus
954 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Granskog i form av en adventsljusstake, tillverkad i trä. Vita granar med ofärgade stammar. Ljusstaken ger en fantastisk härlig och mysig julstämning. Placera den i ett fönster, på en hylla eller och på en skänk. Julens mysigaste dekoration som kan stå kvar så länge man vill
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Granskog i form av en adventsljusstake, tillverkad i trä. Vita granar med ofärgade stammar. Ljusstaken ger en fantastisk härlig och mysig julstämning. Placera den i ett fönster, på en hylla eller och på en skänk. Julens mysigaste dekoration som kan stå kvar så länge man vill
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 652-84 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 240 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 460 mm |
| Serie | SKOG |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482063410 |

