Ljus
Rek. pris 429 kr
409 kr

Ljus
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stämningsfull vit adventsljusstake tillverkad i trä. Två fina gransiluetter som ger en fin skugga i skenet från de fem LED lamporna. En ljusstake som kan stå framme hela vintern, inte bara till jul. Ljusstaken är liten och nätt och därför lättplacerad i både fönster och på skänk. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stämningsfull vit adventsljusstake tillverkad i trä. Två fina gransiluetter som ger en fin skugga i skenet från de fem LED lamporna. En ljusstake som kan stå framme hela vintern, inte bara till jul. Ljusstaken är liten och nätt och därför lättplacerad i både fönster och på skänk. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-90-1 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 270 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 265 mm |
| Serie | SKOG |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482072221 |

