Adventsljusstake Star Trading Snowman 5 Ljus
Rek. pris 829 kr
789 kr
674 krSpara 15 %Kampanj

Snowman 5 Ljus
674 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Härliga snögubbar i form av en adventsljusstake, tillverkad i trä. Ljusstaken ger en fantastisk härlig och glad julstämning. Placera den i ett fönster, på en hylla eller och på en skänk. Julens gladaste dekoration gör det lilla extra.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Härliga snögubbar i form av en adventsljusstake, tillverkad i trä. Ljusstaken ger en fantastisk härlig och glad julstämning. Placera den i ett fönster, på en hylla eller och på en skänk. Julens gladaste dekoration gör det lilla extra.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 652-82 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 210 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 330 mm |
| Serie | Snowman |
| Djup | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482053190 |

