Adventsljusstake Star Trading Staffans Fålar 5L
Rek. pris 999 kr
759 kr
Se priset!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Staffans Fålar 5L
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 5 ljuskällor. En dekorativ ljusstake som sprider härlig julstämning i hemmet.
Recensioner
Alexsandra HVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin! Liknar den ursprungliga ljusstaken för vanliga ljus väldigt mycket.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 656-85 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 54 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 290 mm |
| Vikt | 1,2 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 450 mm |
| Serie | Staffans Fålar |
| Djup | 107 mm |
| EAN-nr | 7391482013125 |





