Adventsljusstake Star Trading Stary
Rek. pris 189 kr
179 kr
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Stary
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svart ljusstake med 5 stycken stjärnor. Ljusstaken har en lindad dew drop-slinga som skapar ett mysigt sken. Perfekt för att få till den rätta hemkänslan! Batteridriven med timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Svart ljusstake med 5 stycken stjärnor. Ljusstaken har en lindad dew drop-slinga som skapar ett mysigt sken. Perfekt för att få till den rätta hemkänslan! Batteridriven med timerfunktion.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 700-14 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 275 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Stary |
| Antal Ljuskällor | 38 st |
| Typ | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 290 mm |
| EAN-nr | 7391482038012 |

