Adventsljusstake Star Trading Storm Hög
Rek. pris 1 869 kr
fr.1 239 kr
Se priset!
Välj variant

Storm Hög
1 239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna artikel är en toppmodern ljusstake, förmedlar ett elegant och enkel uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sin 5 ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Denna artikel är en toppmodern ljusstake, förmedlar ett elegant och enkel uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sin 5 ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 0,4 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 118 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Storm |
| Djup | 15 mm |
| Effekt/prestanda | 0,4 W |
| Effekt/prestanda | 0,4 kW |

