Adventsljusstake Star Trading Storm StorVit
Rek. pris 1 819 kr
999 kr
Se priset!

Storm Stor
Vit
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna artikel är en toppmodern ljusstake, förmedlar ett elegant och enkel uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sin 5 ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Denna artikel är en toppmodern ljusstake, förmedlar ett elegant och enkel uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sin 5 ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-45 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 0,4 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 59 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 89 mm |
| Serie | Storm |
| Djup | 12 mm |
| Effekt/prestanda | 0,4 W |
| Effekt/prestanda | 0,4 kW |
| EAN-nr | 7391482040800 |

