Adventsljusstake Star Trading Tall 40 cmVit
Rek. pris 1 239 kr
1 179 kr
Se priset!
ReservlampaLED-Reservlampa Star Trading E10 Universal LED Filament 3-pack för Belysning
54 kr
Tall 40 cm
Vit
1 179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake i bågform med dekorativa ljushållare. Ljusstaken har 7 ljuskällor som avger ett vackert sken.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake i bågform med dekorativa ljushållare. Ljusstaken har 7 ljuskällor som avger ett vackert sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 260-48 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 400 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,34 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 670 mm |
| Serie | Tall |
| Djup | 60 mm |
| EAN-nr | 7391482260482 |
