Adventsljusstake Star Trading Titus
Rek. pris 1 099 kr
fr.824 kr
fr.794 krSänkt pris!
Välj variant

Titus
794 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En elegant metalljusstake Titus med senaste ljuskällan. 7 ljuskällor, soft glow. Sprider ett härligt ljus och skapar julstämning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En elegant metalljusstake Titus med senaste ljuskällan. 7 ljuskällor, soft glow. Sprider ett härligt ljus och skapar julstämning.
7 ljuskällor, soft glow. Perfekt adventsljusstake till jul, sprider ett härligt ljus och skapar julstämning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 590 mm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 380 mm |
| Serie | Titus |
| Djup | 140 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| Diameter | 380 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,5 kW |
| Dimbar | Nej |

