Adventsljusstake Star Trading Tomtefamilj 5 Ljus
Rek. pris 829 kr
789 kr
704 krSpara 11 %Kampanj

Tomtefamilj 5 Ljus
704 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tomtefamilj i form av en adventsljusstake tillverkad i trä. Dekorera med denna härliga ljusstake till advent och jul. Ljusstaken ger en fantastisk julstämning i både fönster eller på en skänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Tomtefamilj i form av en adventsljusstake tillverkad i trä. Dekorera med denna härliga ljusstake till advent och jul. Ljusstaken ger en fantastisk julstämning i både fönster eller på en skänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 652-83 |
| Färg | Flerfärgad |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 205 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 335 mm |
| Serie | Tomtefamilj |
| Djup | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482060808 |

