Adventsljusstake Star Trading Trapp 5 Ljus
Rek. pris 339 kr
329 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-03
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brunbetsad träljusstake, 5 ljus. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Brunbetsad träljusstake, 5 ljus. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 211-07-1 |
| Färg | Brun |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Ljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 460 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 240 mm |
| Serie | Trapp |
| Djup | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482074331 |

