Adventsljusstake Star Trading Trapp Båge
fr.490 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Trapp Båge
490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bågformad träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Bågformad träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet.
Recensioner
Helene Verifierad köpare
för 5 månader sedanMycket fin och bra kvalité, rätt storlek
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Brun, Grå, Röd, Svart, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 340 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,67 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 570 mm |
| Serie | Trapp |
| Djup | 60 mm |
| Driftkälla | El |
| Effekt/prestanda | 3 kW |


