Adventsljusstake Star Trading Trapp
fr.198 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Trapp
198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Elegant träljusstake från Star Trading. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en härlig adventsstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Röd, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 55 mA |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 460 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,55 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 240 mm |
| Serie | Trapp |
| Djup | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |

