Adventsljusstake Star Trading Tripp
fr.898 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Tripp
898 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake från Star Trading med 7 stycken ljuskällor. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en mysig julstämning i rummet. Ljusstaken har en kabellängd på 180 cm.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake från Star Trading med 7 stycken ljuskällor. Placera ljusstaken i fönstret för att skapa en mysig julstämning i rummet. Ljusstaken har en kabellängd på 180 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Röd, Svart, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 88 mA |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 770 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 490 mm |
| Serie | Tripp |
| Djup | 100 mm |
| Vikt | 1,09, 1,11, 1,15, 1,17 kg |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
