Adventsljusstake Star Trading Twice Metall E14
Rek. pris 1 059 kr
499 kr
Se priset!
LED-lampaLED-Päronlampa Star Trading E14 Rökfärgad 30 Lumen
46 kr
Twice Metall E14
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake Star Trading Twice Metall E14 är en modern metall ljusstake i svart med dubbla lamphållare på alla armar förutom topplampan. Dekorera med den till advent eller året runt som en fin inredningsdetalj. Den passar både hem och offentlig miljö.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake Star Trading Twice Metall E14 är en modern metall ljusstake i svart med dubbla lamphållare på alla armar förutom topplampan. Dekorera med den till advent eller året runt som en fin inredningsdetalj. Den passar både hem och offentlig miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 151-00 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E14 |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Höjd | 910 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,35 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 510 mm |
| Serie | Twice |
| Djup | 125 mm |
| EAN-nr | 7391482048790 |

