Adventsljusstake Star Trading Vide
fr.835 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Vide
835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modern adventsljusstake i mässings färg, tillverkad i metall. Dekorera med till advent och jul, placera den i ett fönster eller på en skänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Modern adventsljusstake i mässings färg, tillverkad i metall. Dekorera med till advent och jul, placera den i ett fönster eller på en skänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 1,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 530 mm |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 1,05 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | Vide |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 500 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
