Adventsljusstake Star Trading Vind Båge
Rek. pris 879 kr
fr.839 kr
fr.835 krSänkt pris!
Välj variant

Vind Båge
835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake. Svart betsad träbas i forma av en båge med upphöjda ljuskoppar, ger ett elegant och enkel uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sin 7 ljuskällor. Placera i ett fönster eller på en skänk för att få en härlig julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake. Svart betsad träbas i forma av en båge med upphöjda ljuskoppar, ger ett elegant och enkel uttryck till både hemmet och den offentliga miljön. Sprider ett behagligt ljus med sin 7 ljuskällor. Placera i ett fönster eller på en skänk för att få en härlig julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Plast/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 380 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 570 mm |
| Serie | Vind |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 570 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,78, 0,82 kg |
