Adventsljusstake Star Trading Vinga 7L
Rek. pris 1 049 kr
fr.759 kr
Se priset!
Välj variant

Vinga 7L
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake Star Trading Vinga 7L är den perfekta ljusstaken till jul. Adventsljusstaken är tillverkad i trä. Klassisk ljusbild för att skapa den perfekta julstämningen i fönster eller på en skänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake Star Trading Vinga 7L är den perfekta ljusstaken till jul. Adventsljusstaken är tillverkad i trä. Klassisk ljusbild för att skapa den perfekta julstämningen i fönster eller på en skänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Grafitgrå, Grå |
| Sockel | E10 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 620 mm |
| Vikt | 0,98 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 450 mm |
| Serie | Vinga |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Diameter | 450 mm |
| Sensor | Nej |
| Diameter | 11, 19 cm |
