Adventsljusstake Star Trading Zack 53 cm
Rek. pris 689 kr
fr.604 kr
Se priset!
Välj variant

Zack 53 cm
604 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusstake i traditionell form med ett modernt uttryck. Matchande hylsor som dekoration på ljuspiporna. Ger ett frächt intryck och en härlig julstämmning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake i traditionell form med ett modernt uttryck. Matchande hylsor som dekoration på ljuspiporna. Ger ett frächt intryck och en härlig julstämmning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Mörkgrå, Röd |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | Glödlampa |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 530 mm |
| Vikt | 0,73 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 470 mm |
| Serie | Zack |
| Djup | 70 mm |
| Ström | 88 mA |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 70 cm |
| Dimbar | Nej |

