Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 3D Stjärna 100 cm LED Utomhus
fr.1 199 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide 3D-stjärna är en imponerande och elegant adventsstjärna som sprider magi och julstämning både ute och inne. Den vita plaststjärnan med effektfull 3D-design blir ett iögonfallande blickfång på uteplatsen, i trädgården eller i fönstret, och skapar en varm, inbjudande atmosfär under hela julperioden.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide 3D-stjärna är en imponerande och elegant adventsstjärna som sprider magi och julstämning både ute och inne. Den vita plaststjärnan med effektfull 3D-design blir ett iögonfallande blickfång på uteplatsen, i trädgården eller i fönstret, och skapar en varm, inbjudande atmosfär under hela julperioden.
Den inbyggda LED-belysningen sprider ett mjukt, varmt och vackert sken, och med dimmerfunktionen kan du enkelt justera ljusstyrkan efter behov. Den robusta konstruktionen gör stjärnan tålig för utomhusbruk samtidigt som den passar perfekt som dekorativ detalj inomhus.
Egenskaper:
- Varmvita LED-lampor med dimmer för justerbart, mjukt ljus
- Effektfull 3D-design i vit plast – perfekt både ute och inne
- Imponerande storlek på 100 cm – synlig och iögonfallande
Låt denna 3D-stjärna bli centrum för din juldekoration och skapa en magisk, ljusfylld stämning som sprider värme och glädje under hela vintern.
Egenskaper:
- Varmvita LED-lampor med dimmer för justerbart, mjukt ljus
- Effektfull 3D-design i vit plast – perfekt både ute och inne
- Imponerande storlek på 100 cm – synlig och iögonfallande
Låt denna 3D-stjärna bli centrum för din juldekoration och skapa en magisk, ljusfylld stämning som sprider värme och glädje under hela vintern.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Röd, Vit |
| Sockel | G4 |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 1000 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 1000 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1000 mm |
| Dimbar | Ja |
