Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 46 cm
Rek. pris 639 kr
fr.471 kr
fr.454 krSänkt pris!
Välj variant

46 cm
454 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 46 cm är en hängande pappersstjärna som levereras inklusive sladdställ.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 46 cm är en hängande pappersstjärna som levereras inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5932-360G |
| Färg | Greige/Brun, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,45 kg |
| Bredd | 460 mm |
