Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 80 cmVit
Rek. pris 969 kr
639 kr
624 krSänkt pris!

80 cm
Vit
624 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 80 cm är en hängande pappersstjärna som levereras inklusive sladdställ.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 80 cm är en hängande pappersstjärna som levereras inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5933-200 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 205 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,75 kg |
| Bredd | 800 mm |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7318305933200 |
