Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Hängande 80 cmVit
Rek. pris 1 129 kr
926 kr
Se priset!

Hängande 80 cm
Vit
926 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hängande dekorationsstjärna i metall från Gnosjö Konstsmide, mått 80x80cm. Svart 5 m lång textilkabel 230V.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Hängande dekorationsstjärna i metall från Gnosjö Konstsmide, mått 80x80cm. Svart 5 m lång textilkabel 230V.
Recensioner
GlennVerifierad köpare
för 2 år sedanFörvånansvärt dålig produktdesign. Stjärnan är stor och tung, och är inte tillräckligt stabil i sin konstruktion vilken gör att stjärnan vrider sig av sin vikt och ser deformerad ut. Samtidigt obalanserad vilket gör att den vill falla "frammåt" och inte hänga rakt. Det stannar inte där, våra två exemplar hade båda rinningar i färgen, samt ställen som helt saknade färg.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2578-217 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Typ | Metallstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 800 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 800 mm |
| EAN-nr | 7318305782174 |

