Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Metallfot
fr.499 kr
Se priset!
Välj variant

Metallfot
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Metallfot är en vacker pappersstjärna som levereras med en metallfot. E14/230V/IP20. Ljuskälla ingår inte.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Metallfot är en vacker pappersstjärna som levereras med en metallfot. E14/230V/IP20. Ljuskälla ingår inte.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1761-370G |
| Färg | Beige, Greige |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2,4 m |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 500 mm |
