Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Pappersstjärna med Textilstruktur inkl. Sladdställ
Rek. pris 559 kr
fr.349 kr
Se priset!
Välj variant

Pappersstjärna med Textilstruktur inkl. Sladdställ
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Pappersstjärna är en klassisk och elegant adventsstjärna som sprider värme och julstämning i hemmet. Tillverkad i naturfärgat papper med vacker textilstruktur blir den ett dekorativt blickfång i fönstret, på hyllan eller som del av en juldukning under hela adventstiden.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Pappersstjärna är en klassisk och elegant adventsstjärna som sprider värme och julstämning i hemmet. Tillverkad i naturfärgat papper med vacker textilstruktur blir den ett dekorativt blickfång i fönstret, på hyllan eller som del av en juldukning under hela adventstiden.
Stjärnan levereras med praktiskt sladdställ och vit sladd med strömbrytare, vilket gör den enkel att hänga upp och använda. Den tidlösa designen ger en mysig och hemtrevlig atmosfär som passar alla hem och stilar.
Egenskaper:
- Klassisk adventsstjärna i naturfärgat papper med textilstruktur
- Praktiskt sladdställ och vit strömbrytarsladd för enkel användning
- Dekorativ detalj som skapar värme och mysig julstämning
Låt denna pappersstjärna bli en del av dina jultraditioner och sprid ljus, värme och stämning i hemmet under hela vintersäsongen.
Egenskaper:
- Klassisk adventsstjärna i naturfärgat papper med textilstruktur
- Praktiskt sladdställ och vit strömbrytarsladd för enkel användning
- Dekorativ detalj som skapar värme och mysig julstämning
Låt denna pappersstjärna bli en del av dina jultraditioner och sprid ljus, värme och stämning i hemmet under hela vintersäsongen.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5940-600G |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Säsong | Jul |
| Typ | Adventsstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600, 780 mm |
| Bredd | 600, 780 mm |
