Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Pappersstjärna med Textilstruktur inkl. SladdställHöjd: 60 cm, Färg: Natur
Rek. pris 449 kr
269 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Natur
Höjd:
600 mm

Pappersstjärna med Textilstruktur inkl. Sladdställ
Höjd: 60 cm, Färg: Natur
269 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Pappersstjärna är en klassisk och elegant adventsstjärna som sprider värme och julstämning i hemmet. Tillverkad i naturfärgat papper med vacker textilstruktur blir den ett dekorativt blickfång i fönstret, på hyllan eller som del av en juldukning under hela adventstiden.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Pappersstjärna är en klassisk och elegant adventsstjärna som sprider värme och julstämning i hemmet. Tillverkad i naturfärgat papper med vacker textilstruktur blir den ett dekorativt blickfång i fönstret, på hyllan eller som del av en juldukning under hela adventstiden.
Stjärnan levereras med praktiskt sladdställ och vit sladd med strömbrytare, vilket gör den enkel att hänga upp och använda. Den tidlösa designen ger en mysig och hemtrevlig atmosfär som passar alla hem och stilar.
Egenskaper:
- Klassisk adventsstjärna i naturfärgat papper med textilstruktur
- Praktiskt sladdställ och vit strömbrytarsladd för enkel användning
- Dekorativ detalj som skapar värme och mysig julstämning
Låt denna pappersstjärna bli en del av dina jultraditioner och sprid ljus, värme och stämning i hemmet under hela vintersäsongen.
Egenskaper:
- Klassisk adventsstjärna i naturfärgat papper med textilstruktur
- Praktiskt sladdställ och vit strömbrytarsladd för enkel användning
- Dekorativ detalj som skapar värme och mysig julstämning
Låt denna pappersstjärna bli en del av dina jultraditioner och sprid ljus, värme och stämning i hemmet under hela vintersäsongen.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5940-600 |
| Färg | Natur |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318300027461 |



