Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Stående Trä E14
Rek. pris 679 kr
fr.523 kr
Se priset!
Välj variant

Stående Trä E14
523 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vacker stående stjärna i trä från Konstsmide.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3563-310K |
| Färg | Grå, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Utförande | Stående |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä |
| Typ | Trästjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,39 kg |
| Bredd | 360 mm |


