Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Vit Mässingsfot
419 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker vit pappersstjärna från Gnosjö Konstsmide på förmässingad metallfot. Belysningen har svart kabel.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vacker vit pappersstjärna från Gnosjö Konstsmide på förmässingad metallfot. Belysningen har svart kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1750-280 |
| Färg | Vit/Mässing |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Utförande | Stående |
| Höjd | 710 mm |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 480 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301750283 |


