Adventsstjärna/Lampa Med Skärm Star Trading Moa Kombi
Rek. pris 489 kr
fr.249 kr
Välj variant

Moa Kombi
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stjärna på fot samt lampskärm. När julen är över byt till lampskärmen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Trä/natur, Vit |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 0 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 82 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 34 mm |
| Serie | Moa |
| Djup | 14 mm |



