Adventsstjärna på Fot Star Trading Karo
239 kr

Karo
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stjärna på fot. Stjärnan i vitt papper är fint mönstrad och gör sig väldigt bra i ett fönster. Tillhörande fot är tillverkad av akaciaträ. En lättplacerad produkt som sprider mysig julstämning i hemmet. Produkten har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stjärna på fot. Stjärnan i vitt papper är fint mönstrad och gör sig väldigt bra i ett fönster. Tillhörande fot är tillverkad av akaciaträ. En lättplacerad produkt som sprider mysig julstämning i hemmet. Produkten har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 232-33 |
| Färg | Brun |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Stjärna på fot |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 550 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 340 mm |
| Serie | Karo |
| Djup | 140 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482077332 |

