Adventsstjärna på Fot Star Trading Mixa
fr.169 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Mixa
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit stjärna med svart fot. Elegant juldekoration, lätt att placera och passar utmärkt i ett fönster eller på en skänk. Stjärnan har plats för en ljuskälla. Höjden är 55cm. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit stjärna med svart fot. Elegant juldekoration, lätt att placera och passar utmärkt i ett fönster eller på en skänk. Stjärnan har plats för en ljuskälla. Höjden är 55cm. Denna produkt har FSC®-märkning.
Recensioner
Birgitta DVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin, bra kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Röd, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Stjärna på fot |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 500 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 340 mm |
| Serie | Mixa |
| Djup | 140 mm |
| Dimbar | Nej |
