Adventsstjärna På Fot Star Trading Ozen
Rek. pris 409 kr
fr.299 kr
Se priset!
Välj variant

Ozen
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stjärna Ozen från Star Trading. Placera i fönstret för att skapa den perfekta stämningen.
Recensioner
Nicklas OVerifierad köpare
för 4 månader sedanHelt ok. Lite skranglig och simpel men billig
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Ozen |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 550, 750, 850 mm |
| Vikt | 0,6, 0,43, 0,59 kg |
| Bredd | 340, 550 mm |


