Adventsstjärna På Fot Star Trading OzenHöjd: 85 cm
Rek. pris 409 kr
299 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
850 mm
LED-lampaLED-lampa Star Trading E14 P45 Clear 3-step memory
49 kr
Ozen
Höjd: 85 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stjärna Ozen från Star Trading. Placera i fönstret för att skapa den perfekta stämningen.
Recensioner
Nicklas OVerifierad köpare
för 4 månader sedanHelt ok. Lite skranglig och simpel men billig
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 232-81 |
| Färg | Grå |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 850 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 340 mm |
| Utförande | Stående |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Ozen |
| Djup | 150 mm |
| EAN-nr | 7391482032379 |



