Adventsstjärna På Fot Star Trading RomanticRosa
Rek. pris 429 kr
399 kr
389 krSänkt pris!
LED-lampaLED-lampa Star Trading E14 T26 2100K Dimmer Soft Glow
44 kr
Romantic
Rosa
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Liten stjärna på fot i klassisk design. Stjärnan är fint mönstrad och gör sig väldigt bra i ett fönster. Sprider härlig julstämning i huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Liten stjärna på fot i klassisk design. Stjärnan är fint mönstrad och gör sig väldigt bra i ett fönster. Sprider härlig julstämning i huset.
Recensioner
Maj LVerifierad köpare
för 4 månader sedanStjärnan är väldigt fin, och fin i färgen när den lyser med en lite gulfärgad glödlampa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 234-36 |
| Färg | Rosa |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 550 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,29 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 350 mm |
| Serie | Romantic |
| Djup | 140 mm |
| EAN-nr | 7391482989345 |

