Adventsstjärna på Fot Star Trading Winter Pappersstjärna
Rek. pris 569 kr
539 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-13
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fantastisk pappersstjärna på svart fot . Stjärnan är vit med guldprickar och tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen har runda flikar som gör att stjärnan ser busigt vintrig ut. Adventsstjärnan på fot skapar en perfekt julstämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan placeras både i fönster och på en skänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fantastisk pappersstjärna på svart fot . Stjärnan är vit med guldprickar och tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen har runda flikar som gör att stjärnan ser busigt vintrig ut. Adventsstjärnan på fot skapar en perfekt julstämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan placeras både i fönster och på en skänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-28-1 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| Typ | Stjärna på fot |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Winter |
| Djup | 170 mm |
| Diameter | 6 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482077042 |

