Adventsstjärna Star Trading Antique Hängande
fr.304 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Antique Hängande
304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna med fina, dekorativa mönster. En vacker stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med fina, dekorativa mönster. En vacker stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Guld, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,28 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Antique |
| Djup | 160 mm |


