Adventsstjärna Star Trading Antique HängandeGuld
Rek. pris 389 kr
379 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Guld
led-lampaLED-lampa Star Trading Filament E14 C35 Klar 1,5W
39 kr
Antique Hängande
Guld
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pappersstjärna med fina, dekorativa mönster. En vacker stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med fina, dekorativa mönster. En vacker stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 236-70 |
| Färg | Guld |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,28 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Hängande |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Antique |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7391482236708 |


