Adventsstjärna Star Trading Astro På Fot
Rek. pris 379 kr
fr.359 kr
Se priset!
Välj variant

Astro På Fot
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En batteridriven stjärna på fot för inomhusbruk. 6V lampa ingår, lätt att stänga av och sätta på med en brytare ovan på basen. Lätt placerad eftersom den inte har någon kabel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En batteridriven stjärna på fot för inomhusbruk. 6V lampa ingår, lätt att stänga av och sätta på med en brytare ovan på basen. Lätt placerad eftersom den inte har någon kabel.
Recensioner
Christel EVerifierad köpare
för 4 månader sedanHar 2 sedan tidigare och ville ha en till. Superfina
+ Slipper krånglig sladd
- Byta batteri 1 ggr I veckan
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 0 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 740 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 350 mm |
| Serie | Astro |
| Djup | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 0 kW |


