Adventsstjärna Star Trading Betlehem Metall
fr.249 kr
fr.204 krFrån 11 %Kampanj
Välj variant

Betlehem Metall
204 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker metallstjärna från Star Trading. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har fina detaljer och plats för en ljuskälla. Underbar adventsstjärna som sprider en härlig julstämning i huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker metallstjärna från Star Trading. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har fina detaljer och plats för en ljuskälla. Underbar adventsstjärna som sprider en härlig julstämning i huset.
Recensioner
Nancy KVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket fin stjärna
Rut SVerifierad köpare
för 4 månader sedanKopparen gör att det blir ett varmt glödsnde sken som sprider ett värmande sken.
MargaretaVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen lyser så fantastiskt vackert!
Stig KVerifierad köpare
för 4 månader sedanCamillaVerifierad köpare
för 4 månader sedanTacksam för en ny betlehemsstjärna i koppar då min gått sönder :-)
+ underbart vacker
Susanne Verifierad köpare
för 5 månader sedanHar en ljusare kopparnyans än mina stjärnor från tidigare.
Josefin AVerifierad köpare
för 5 månader sedanFantastiskt fin julstjärna!
Carina IVerifierad köpare
för 5 månader sedanDe är otroligt fina.
Carina SVerifierad köpare
för 5 månader sedanSnabb leverans. Väldigt vackert sken
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Koppar, Mässing, Vit |
| Höjd | 350 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 250 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Typ | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,3 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Betlehem |
| Djup | 60, 70, 80 mm |

