Adventsstjärna Star Trading BrodieSvart
Rek. pris 169 kr
159 kr
106 krSpara 33 %Kampanj

Brodie
Svart
106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna Star Trading Brodie är en dekorativ 7-armad pappersstjärna med guld broderi. Pappret i stjärnan är gjort av återvunnen bomull. Den ger ett elegant och exklusivt intryck och kan användas både med och utan belysning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna Star Trading Brodie är en dekorativ 7-armad pappersstjärna med guld broderi. Pappret i stjärnan är gjort av återvunnen bomull. Den ger ett elegant och exklusivt intryck och kan användas både med och utan belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-75 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 0,113 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Brodie |
| Djup | 150 mm |
| EAN-nr | 7391482047427 |

