Adventsstjärna Star Trading Clipp Grön60x60 cm
Rek. pris 239 kr
129 kr
Se priset!

Clipp Grön
60x60 cm
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilfull och enkel grön pappersstjärna. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilfull och enkel grön pappersstjärna. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan.
Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Lägg till sladdställ och ljuskälla för belysning i stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-14 |
| Färg | Grön |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 0,1705 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Clipp |
| Djup | 160 mm |
| Diameter | 600 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482060976 |


