Adventsstjärna Star Trading Clipp Röd40x40 cm
Rek. pris 189 kr
99 kr

Clipp Röd
40x40 cm
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilfull och enkel röd pappersstjärna. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilfull och enkel röd pappersstjärna. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan.
Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Lägg till sladdställ och ljuskälla för belysning i stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-17 |
| Färg | Röd |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 0,084 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Clipp |
| Djup | 120 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482061010 |

