Adventsstjärna Star Trading Clipp
Rek. pris 189 kr
fr.99 kr
Se priset!
Välj variant

Clipp
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna Star Trading Clipp är en stilful och enkel vit pappersstjärna. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Den kan hängas både i förnster och mot en vägg.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna Star Trading Clipp är en stilful och enkel vit pappersstjärna. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Den kan hängas både i förnster och mot en vägg.
Recensioner
Sarah LVerifierad köpare
för 4 månader sedanSå fin stjärna med mysigt sken!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Clipp |
| Höjd | 400, 600 mm |
| Vikt | 0,08, 0,18 kg |
| Bredd | 400, 600 mm |
| Djup | 150, 180 mm |
