Adventsstjärna Star Trading Crystal 50 cm
fr.249 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Crystal 50 cm
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna Star Trading Crystal 50 cm är en vacker pappersstjärna som är tillverkad av två lager veckat papper. Mjukt rundade flikar ger en känsla av harmoni. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Den kan hängas både i fönster och mot en vägg.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna Star Trading Crystal 50 cm är en vacker pappersstjärna som är tillverkad av två lager veckat papper. Mjukt rundade flikar ger en känsla av harmoni. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Den kan hängas både i fönster och mot en vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön, Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 500 mm |
| Vikt | 0,27 kg |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | Crystal |
| Djup | 200 mm |
| Användningsområde | Inomhus, Utomhus |
| Diameter | 18, 17,5 cm |
| Dimbar | Nej |
