Adventsstjärna Star Trading Crystal
Rek. pris 309 kr
179 kr
Se priset!

Crystal
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker isblå pappersstjärna som är tillverkad av två lager veckat papper. Mjukt rundade flikar ger en känsla av harmoni.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker isblå pappersstjärna som är tillverkad av två lager veckat papper. Mjukt rundade flikar ger en känsla av harmoni.
Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Köp till sladdställ och ljuskälla för belysning i stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-13 |
| Färg | Blue |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 500 mm |
| Vikt | 0,2415 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | Crystal |
| Djup | 200 mm |
| Diameter | 500 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482060952 |

