Adventsstjärna Star Trading December 45 cmBrun
Rek. pris 189 kr
164 kr
132 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun

December 45 cm
Brun
132 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna med 18 st armar, fantastisk juldekoration över bordet, en eller flera tillsammans. Monteras enkelt ihop med hjälp av dragskon och dekorations bandet. Julen blir något alldeles extra med December som juldekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med 18 st armar, fantastisk juldekoration över bordet, en eller flera tillsammans. Monteras enkelt ihop med hjälp av dragskon och dekorations bandet. Julen blir något alldeles extra med December som juldekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-92 |
| Färg | Brun |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Papper |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 450 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 450 mm |
| Djup | 450 mm |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | December |
| EAN-nr | 7391482055637 |




