Adventsstjärna Star Trading DecemberVit
Rek. pris 149 kr
139 kr
Se priset!

December
Vit
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna 35 cm med 18 st armar, fantastisk juldekoration över bordet, en eller flera tillsammans.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna 35 cm med 18 st armar, fantastisk juldekoration över bordet, en eller flera tillsammans.
Denna storlek passar också bra i fönstret. Monteras enkelt ihop med hjälp av dragskon och dekorations bandet. Julen blir något alldeles extra med December som juldekoration. Lägg till sladdställ och ljuskälla för belysning i stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-21 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| Vikt | 0,09 kg |
| Bredd | 350 mm |
| Djup | 350 mm |
| Utförande | Hängande |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | December |
| EAN-nr | 7391482061065 |


